Promocja

Dla osiągnięcia celu Projektu „Utworzenie obszaru funkcjonalnego Krasnystaw Plus” ważne jest zaangażowanie lokalnej społeczności. Z informacją na temat jego założeń do mieszkańców i potencjalnych inwestorów realizatorzy docierają za pośrednictwem prasy (artykuł 1, artykuł 2, artykuł 3, artykuł 4 ), radia (spot 1, spot 2, spot 3, spot 4), ulotek (ulotka 1, ulotka 2), folderów (folder).

W dniach 1-2 października 2014 roku w Krasnostawskim Domu Kultury w Krasnymstawie odbyła się konferencja „Planowanie, a nie plan rozwoju”, która zainaugurowała prace nad Strategią. W konferencji udział wzięli przedstawiciele instytucji publicznych, organizacji pozarządowych oraz sektora gospodarczego. Prezentacje z konferencji:

W dniach 29-30  czerwca 2015 roku w Krasnostawskim Domu Kultury w Krasnymstawie odbyła się konferencja „Krasnystaw Plus 2020 - wyzwania i działania”, podsumowująca realizację projektu "Utworzenie obszaru funkcjonalnego Krasnystaw PLUS". W konferencji udział wzięli przedstawiciele instytucji publicznych, organizacji pozarządowych oraz sektora gospodarczego. Prezentacje z konferencji: